Mazda części

Przedsiębiorstwo Mazda powstałow 1920 roku w Japonii. Jest to rzeczywiście jedna z niewielu marek samochodowych pochodzących z krajów azjatyckich. Aczkolwiek samochody poczęto tworzyć nie prędzej niż od 1960, bowiem wcześniej produkowano obrabiarki. Pierworodnym rodzajem samochodu był R360 Coupe, który stworzony został opierając się na jedynie bezkonkurencyjnych japońskich części.

Mazda 323 by TAKESHI Collection

Mazda to przede wszystkim ucieleśnienie szybkości, kompetencji i nietypowego designu. W latach sześćdziesiątych przedsiębiorstwo rozpoczęło eksport do Stanów Zjednoczonych i regionów Europy. Wielokrotnie zmieniało się jej logotyp, natomiast bieżąca wersja ukazała się w 1997 roku. Spośród najlepiej sprzedających się aut, model MX-5 był pierwszym okazałym rekordem spółki.

Części Mazda – Sklep samochodowy

W roku 2010 spółka wypuściła swój najbardziej nowoczesny samochód skonstruowany z zupełnie unikalnych części. Mazda 5 to wzór, który pobił dosyć ekspresowo najlepszy wynik sprzedaży, w dodatku okazał się najlepszym samochodem w historii całego koncernu.


Twój komentarz


  1. [position1]
  2. [position2]
  3. [position3]
  4. [position4]
  5. [position5]