Części do Renault

Jednym z francuskich koncernów jest instytucja Renault. Jej nazwa pochodzi od nazwiska pierwszego założyciela Louisa Renault, który był samoukiem, nieustannie polepszał własne umiejętności.

vidros escurecidos e cortinas nas portas e janelas de trás by INAUTO.COM.PT


W roku 1898 wykonał swój pierwotny samochód, który złożony był w szopie z różnorodnych, niezbyt nowoczesnych części. Renault założył swoją organizację rok później, to znaczy w 1899, począł składać coraz to lepsze i dużo nowocześniejsze auta. W czasie wojennym większość jego fabryk została zniszczona, ale po jej zakończeniu, dosyć ekspresowo zostały odrestaurowane. W latach dalszych organizacja coraz bardziej zaczęła modernizować wykorzystywane przez siebie technologie i części.
Najchętnie kupowane modele Renault:

 1. Renault Grand Espace,
 2. Renault Avantime,
 3. Renault Twingo,
 4. Renault Kangoo,
 5. Renault Laguna,
 6. Renault Safrane.

Renault z powodu tego stał się jednym z najprędzej rozwijających się koncernów samochodowych. Teraz tworzy coraz więcej samochodów. Na rynku osiągalne są współcześnie takie typy jak: Clio, Laguna, Megane, Kangoo, Twingo cz Thalia. Tak naprawdę większa część z nich to pod każdym względem modernizowane samochody, które już kilkanaście lat wcześniej były sprzedawane.


Twój komentarz


 1. [position1]
 2. [position2]
 3. [position3]
 4. [position4]
 5. [position5]